Описание
Хотел Lily Ann Village е разположен на полуостров Халкидики, Ситония, в селището Никити, на около 400 метра от пясъчния плаж.
Селището Никити и е древно, негови исторически забележителности са: Базиликата „Софроний“, която е една от най-старите християнски църкви в Македония, старинната част на градчето, голямата църква на „Свети Никита“, около която е построено съвременното селище. Всеки петък тук се провежда традиционния петъчен пазар, на който се предлагат много местни продукти и особено мед. Никити е пчеларски център, един от най-големите производители на мед в Европа. В селцето има приятни магазинчета, кафененца и таверни, в които могат да се опита месната кухня и прясна риба.
Хотел Лили Анн Вилидж 3*, Ситония може да Ви предложи една незабравима почивка на брега на морето в красивия полуостров Халкидики. Той предлага модерен комфорт и прекрасени гледки.
Изхранването в хотела е на полупансион- нощувка със закуска и вечеря. Те се сервират в красивия ресорант на хотела на шведска маса. Там се предлагат разнообразие от вкусни гръцки и международни ястия, в т.ч. и приготвени на място десерти.
Басейнът на хотела е просторен, пълен със сладка вода и предлага чудесна прохлада през ледните дни, а в комбинация с красивата градина и разхлаждащите питиета от бара, ще направят лятото Ви незабравимо. За тези, които предпочитат да плуват в открито море, красивият плаж с кристално чисти води, ви предоставя всички необходими удобства.
Хотелът е в близост до центъра на селцето, както и до магазини, ресторанти и забавления.
Lily Ann Village
За точна крайна цена, моля задайте конкретен период, брой възрастни и деца в едно помещение!
Нощувка,закуска и вечеря,ползване на външен басейн с чадъри и шезлонги,паркинг-безплатен /до изчерпване на местата/, ДДС. Туристическата такса се заплаща на място в хотела.
Ресторант, Шезлонги и чадъри на външен басейн, Шезлонги и чадъри на плажа-с/у заплащане, WiFi-срещу заплащане, Външен басейн, Нощен бар
За Вашия комфортен престой в Гърция Лили Ан Вилидж предлага: Ресторант, Плувен басейн, Детски басейн, Чадър и шезлонг на плажа – безплатни при консумиране на напитки на бийч-бара, Бар край басейна, Чадъри и шезлонги край басейните, Интернет – срещу заплащане.
Хотелският комплекс се състои от четири сгради, разположени сред красива градина. Предлага настаняване в 25 двойни стаи, 6 студия и 7 апартамента. Стаите са за максимум трима човека и са оборудвани със сателитна телевизия, климатик, баня с душ, балкон. Фамилните стаи са за максимум четирима човека и се състоят от две спални с малък кухненски кът, оборудвани със сателитна телевизия, мини хладилник, баня с душ, балкон, бебешка кошарка.
Срокове за анулации и неустойки:
30% от стойността на резервацията за анулации, получени 15 до 9 дни преди пристигане.
50% от стойността на резервацията за анулации, получени 8 до 5 дни преди пристигане.
100% от стойността на резервацията за анулации, получени 4 преди пристигането или непристигане.
При непристигане или ранно отпътуване не се дължи възстановяване на сумите.
От 01.01.2018 г. правителството на Гърция въвежда нова такса за престой в хотелите, която се начислява на стая на ден в зависимост от категорията на хотела. Таксата се заплаща при настаняване на рецепцията на съответния хотел. Таксата за стая на ден е: 0,50 евро - за хотели една и две звезди, 1,50 евро - за хотели три звезди, 3,00 евро за хотели четири звезди и 4,00 евро за хотели пет звезди.
Категорията на хотела се определя според гръцките стандарти за категоризация, които не винаги съвпадат с оценката на хотелите в сайта amigostravel.eu, но тази оценка е индикация за ориентировъчната сума, която трябва да платите.
от 75 лв на ден за възрастен
Семейна All Inclusive почивка с аквапарк. Четиризвездният комплекс Престиж и Аквапарк е на 150 м от плажа. 0700 800 73 - Резервирай сега!
подробности
Grecotel Lux Me Dama Dama се намирa на източното крайбрежие на остров Родос, квартал Калитея, на 4 километра от град Фалираки и на 18 километра от летището.
подробности
от 135 лв на ден за възрастен
Хотел Палас 5* се намира на първа линия в комплекс Слънчев ден. Подходящ за спокойна семейна почивка. Резервирай на 0700 800 73
подробности
Mount Athos Resort се намира на плажа в Йерисос, на 15 км. от Уранополи. Разполага със собствен пясъчен плаж. Предлага всички условия за прекрасна почивка в Гърция
подробности
от 101 лв на ден за възрастен
Omer Prime Holiday Resort and SPA се намира на 75 км от летището в Измир и на 4 км от центъра на Кушадасъ, на брега на морето. Хотелът разполага с обширна зелена територия и 4 басейна.
подробности
Хотел Бора Бора Слънчев бряг се намира на 30 м от плажа в северната част на курорта. Малък и уютен семеен хотел подходящ за двойки или за семейства с деца. Резервирайте спокойна почивка на море
подробности